Burada Hayat Var-4 Şubat 2017 16:30 Logolu-Burada Hayat Var 4 Şubat 2017 (1) Full view

Burada Hayat Var-4 Şubat 2017 16:30

ERZİNCANLILAR CNN TÜRK’TE BULUŞUYOR!

MİLLETVEKİLİ SERKAN BAYRAM VE YORUMCU KORAY AVCI
BURADA HAYAT VAR’A KONUK OLUYOR!

Gazeteci, yazar, televizyoncu Aynur Tartan; aynı şehirde doğmuş siyaset, sanat ve iş dünyasından ünlü konuklarıyla memleketlerini konuşmaya, konuklarının en yalın, en insan hallerini ekrana taşımaya devam ediyor. “Burada Hayat Var”, ekran başındaki izleyicileri sazıyla, sözüyle, sohbetiyle keyifli bir Erzincan turuna çıkarıyor. AK Parti Erzincan Milletvekili Serkan Bayram ve yorumcu Koray Avcı’nın konuk olacağı Aynur Tartan ile “Burada Hayat Var”; 4 Şubat Cumartesi günü saat 16.30’da CNN TÜRK’te olacak.

Türkiye’nin tek kent kültürü ve söyleşi programı Aynur Tartan ile “Burada Hayat Var”; acıyla büyüyen, hayatla olgunlaşan, umut kent Erzincan’ın gönül kapısını çalacak. Erzincan’ın meclisteki güçlü sesi AK Parti Erzincan Milletvekili Serkan Bayram; çocukluğunu, gençliğini, hayatında iz bırakan anları, anıları, insanları tüm samimiyetiyle programda anlatacak.

Emeğiyle, yüreğiyle, sesiyle hayat ve sanat basamaklarını başarıyla çıkan yorumcu Koray Avcı; hayatıyla ilgili bilinmeyenleri, dönüm noktasını, yılda 200’den fazla konserle yoğun müzik ve hayat temposunu Aynur Tartan’a anlatacak.

Aynur Tartan ile “Burada Hayat Var”; AK Parti Erzincan Milletvekili Serkan Bayram ve yorumcu Koray Avcı’nın konuk olduğu yeni bölümü ile 4 Şubat 2017, Cumartesi günü saat 16.30’da CNN TÜRK’te!


Leave a comment