Buyur Bi’de Burdan Bak-1.Bölüm-11 Şubat 2016 20:00 Logolu-Buyur Bi’de Burdan Bak 11 Şubat 2016 Fotoğrafları (2) Full view

Buyur Bi’de Burdan Bak-1.Bölüm-11 Şubat 2016 20:00

Gülmek Mi İstiyorsunuz?
Hadi O Zaman “Buyur Bi’de Burdan Bak”
İlk Bölümüyle 11 Şubat Perşembe Akşamı TV8’de

“Buyur Bi’de Burdan Bak” 11 Şubat Perşembe 20.00’de TV8’de başlıyor.
Böyle doğaçlama görülmedi!
Yapımcılığını BKM’nin,yönetmenliğini Ebru Yalçın’ın yaptığı ve sunuculuğunu Ceyda Düvenci’nin üstlendiği programda takım liderleri Büşra Pekin ve İlker Aksum herkesin sıradan baktığı durum ve olaylara farklı bir bakış açısı getirerek “Buyur Bi’de Burdan Bak” diyecek ve takımları da hem güldürecek hem de kazanan takım olmak için birbirleriyle eğlenceli bir rekabet içine girecekler.
İlk bölümün konuğu; “Survivor All Star 2015” şampiyonu Turabi.
Şahsına münhasır oyuncular; Doğan Akdoğan, Alper Baytekin, Özgün Bayraktar, Kerem Özdoğan, Dilşah Demir, Bilal Çatalçekiç, Giray Altınok ve Aydın Sezgin her hafta farklı konseptler ile eğlenceli oyunlar oynayacak ve her bölümde sürpriz konukların katılımı ile program daha da renklenecek.

‘Buyur Bi’de Burdan Bak’ herkesin sıradan baktığı durum ve olaylara farklı bir bakış açısı getirerek, her hafta birbirinden ünlü konukların katılımları ile daha da renklenecek.
Programın sonunda ise kazanma durumuna başka bir açıdan bakarak günün en iyisini değil, en kötüsünü seçip türlü komik cezalar verilecek ve üç hafta boyunca kötü seçilen isim ise elenecek.

Ceyda Düvenci, Büşra Pekin ve İlker Aksum ile “Buyur Bi’de Burdan Bak” ilk bölümüyle Perşembe akşamı 20.00’de TV 8’de.


Leave a comment