Canım Doktor-6 Şubat 2016 11:15 Logolu-Canım Doktor Cihan Aksoy Yeni 2 Full view

Canım Doktor-6 Şubat 2016 11:15

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cihan Aksoy’un sunduğu sağlık programı Canım Doktor’un bu haftaki konusu, ‘‘Estetik dünyasındaki son yenilikler’’.
Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut ve Medikal Estetik Derneği Başkanı Dr. Ali Kerim Diler’in konuk olacağı programda ameliyatlı ve ameliyatsız estetik yöntemlerindeki son gelişmeler masaya yatırılacak.
Programın dikkat çeken konu başlıkları; estetik cerrahide kullanılan yeni nesil görünmeyen dikiş iplikleri, ağrısız ve morluk bırakmayan burun estetiği operasyonları, meme estetiğinde kullanılan güvenilir teknoloji ürünü silikonlar, karın germede Brezilya tekniği, ağrısız yağ aldırma yöntemi lazer liposuction, cilt lekeleri ve pişman olunan dövmeleri iz bırakmadan silmeye yarayan pikolazer cihazlar, cildi yenileyen ve ışıltı veren akıllı proteinler, Hollywood yıldızlarının güzellik sırrı PRP, kök hücre tedavileri, ses dalgalarıyla fazla yağlardan kurtulma ve zayıflama sonrası oluşan sarkmalar için radyofrekans yöntemi…

Yoga ve Pilates Eğitmeni Mert Güler’in metabolizma hızlandıran basit hareketler göstereceği Canım Doktor, 6 Şubat Cumartesi saat 11.15’te NTV’de.


Leave a comment