• Home  /
  • Genel   /
  • Can’lı Tatlar-20 Aralık 2015 11:20
Can’lı Tatlar-20 Aralık 2015 11:20 Logolu-Canlı Tatlar 20 Aralık 2015 (3) Full view

Can’lı Tatlar-20 Aralık 2015 11:20

Yılbaşı Menüsü

CNN TÜRK’te, 20 Aralık Pazar günü saat 11:20’de, Michelin yıldızlı mutfaklarda çalışmış şef Can Oba Can’lı Tatlar’da, en lezzetli yemek tariflerini yeni yıl akşamına hazırlananlar için paylaşıyor.

Can Oba 2016’yı karşılamaya sayılı günler kala yılbaşı sofraları ile harikalar yaratmak isteyenler için birbirinden özel lezzetleri paylaşıyor. Yeni yıl akşamında davetlere ev sahipliği yapacak olanlar için kolaylıkla uygulayabilecekleri tarifleri çok özel sunumlarıyla ekrana taşıyor.

“Can’lı Tatlar”ın menüsünde, zencefilli kabak çorbası, düşük kolesterol bakımından sağlıkla tüketilebilecek yılbaşı sofralarının vazgeçilmezi fırında kestaneli hindi, tatlı olarak ise köpüklü çikolata bulunuyor.

Uzun yıllar dünyada yılın şefi olarak seçilen Alfons Schuhbeck’in restoranı gibi birçok tanınmış restoranda çalışan Can Oba, bugün kendi ismini taşıyan restoranında lezzet üzerine odaklanan farklı sunumlarını lezzet düşkünleri ile buluşturuyor.

“Can’lı Tatlar“da, ait olduğu bölgenin iklimi ve toprağı ile özdeşleşerek en üstün kaliteye ve lezzete sahip olan coğrafi işaretli ürünlerden, endemik türlere, sürdürülebilir hayvancılıktan, balıkçılığa farklı konular ele alınıyor.


Leave a comment