Cevap Sende-1.Bölüm-9 Haziran 2015 22:45 Logolu-Cevap Sende Anıl İLter (1) Full view

Cevap Sende-1.Bölüm-9 Haziran 2015 22:45

Anıl İlter’in sunuculuğuyla Cevap Sende Salı akşamı 22.45’de atv’de…

‘Cevap Sende’ bilinen tüm yarışmaları alt etmeye geliyor

Sence hangisi daha meşhur bir bulut?
a) Hakkı Bulut
b) Aras Bulut İyinemli
c) Bulutsuzluk Özlemi

Sence hangisi daha büyük bir yalan?
a) Su içsem yarıyor
b) Kemiklerim iri
c) Kıyafetin modeli bu

Senin cevabın ne olurdu? Peki ya Türkiye’nin cevabı?
Bu bir bilgi ya da genel kültür yarışması değil. Kazanmak için sadece, Türk insanının neyi seçeceğini doğru tahmin etmek gerekiyor. Bakalım Türk insanını gerçekten tanıyor musunuz?

Bu eğlenceli yarışmaya dahil olmak için yapman gereken tek şey, cep telefonuna ya da tabletine ‘cevap sende’ uygulamasını indirmek.

CEP TELEFONUNA ÜCRETSİZ UYGULAMA

Cevabı sadece ekran başındakilerin bildiği ‘Cevap Sende’de izleyiciler cep telefon veya tabletlerinin modeline bağlı olarak app store ya da play store’dan ‘Cevap Sende’ uygulamasını ücretsiz olarak indirip, yarışmaya dahil oluyor.

EKRAN BAŞINDAKİLER DE YARIŞIYOR

Anıl İlter, stüdyodaki yarışmacılara güncel, neşeli, sıra dışı sorular soruyor; ekran başındakiler de cep telefonlarına ya da tabletlerine indirdikleri uygulama aracılığıyla yanıt vererek bir anda yarışmacı oluyor.

YÜZDE 100 YERLİ SORULAR

Hem Türkiye’nin gündemini yansıtıp hem de verilen yanıtların gündem yaratacağı, bilgi değil öngörünün, kültür değil Türk insanını tanımanın puan kazandıracağı ‘Cevap Sende’, bugüne kadar yayınlanan yarışma programlarında çığır açmaya geliyor.

İLKLERİN BULUŞTUĞU YARIŞMA

Türkiye’de ilk kez bir yarışma programı hem canlı yayınlanacak, hem yüzde 100 interaktif olacak, hem tüm izleyenleri içine dahil edecek, hem de doğru yanıtları o anda izleyenler tarafından belirlenen sorular soracak…


Leave a comment