Cevap Sende-2.Bölüm-16 Haziran 2015 22:45 Logolu-Cevap Sende Anıl İLter (2) Full view

Cevap Sende-2.Bölüm-16 Haziran 2015 22:45

Türkiye cevap veriyor
‘Cevap Sende’ yeni bölümüyle atv’de

BÜYÜK ÖDÜL REKABETİ SÜRÜYOR
Dünyanın ‘ilk ve tek’ cevabını seyircinin verdiği yarışma programı ‘Cevap Sende’ bu hafta 250 bin liralık büyük ödül için İzmirli ve İstanbullu öğretmenlerden oluşan ‘Boyoz’ ve ‘Efsane Çayırönü’ takımlarının kıyasıya rekabetleri sürecek.
Geçen hafta yayınlanan ilk bölümde, 4’er kişiyle başladıkları yarışmada, Boyozlar’dan 3, Efsane Çayırönü’nden 2 yarışmacı Türkiye’nin cevabını tahmin edemeyerek yarışmadan ayrıldı. Efsane yarışmanın bu bölümünde final sorusuna kadar gelip doğru yanıtı veren yarışmacı, tam 250 bin liranın sahibi olacak.

ÜCRETSİZ UYGULAMA
Cevabı sadece ekran başındakilerin bildiği, ‘Cevap Sende’de izleyiciler cep telefonlarının ve tabletlerinin modeline bağlı olarak app store ya da play store’dan ‘Cevap Sende’ uygulamasını ücretsiz olarak indirerek yarışmanın doğru yanıtını belirliyor.

TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE
Anıl İlter’in sunduğu yarışmanın ilk bölümünde, izleyicilerin programın uygulamasına gösterdiği yoğun ilgi nedeniyle Apple, Facebook ve Twitter sunucuları kilitlendi. 140 bin kişi akıllı telefonuna veya tabletine ‘Cevap Sende’ uygulamasını indirdi. Canlı yayında sorulan her soruyu ortalama 80 bin kişi aynı anda yanıtladı.

Heyecanlı, neşeli, bilinmezlerle dolu, tahmine dayalı ve sıra dışı yarışma ‘Cevap Sende’ 2. bölümüyle 16 Haziran Salı akşamı atv’de…


Leave a comment