Cevap Sende-4.Bölüm-25 Haziran 2015 23:30 Logolu-Cevap Sende 4 Full view

Cevap Sende-4.Bölüm-25 Haziran 2015 23:30

Büyük ödül için düello

Anıl İlter’in sunduğu Cevap Sende yeni bölümüyle Perşembe akşamı 23.30’da atv’de…

250 BİN LİRA İÇİN KIYASIYA MÜCADELE
‘Cevap Sende’nin Salı akşamı canlı olarak yayınlanan üçüncü bölümünde, Karadenizli aileden oluşan Horon takımı ile kazanacakları parayla anneannelerini hacca göndermek için yarışan Torunlar takımının kıyasıya rekabeti vardı.
Final sorusunu görüp 250 bin liralık büyük ödülü kazanmaya Horon takımı 2 Torunlar ise 1 yarışmacısını taşımayı başardı.
SONUCU DÜELLO BELİRLEYECEK
6. ve son soruda Torunlar, yarışmacısı Nurcan ile, Türkiye’nin çoğunluğunun cevabını yine doğru tahmin etmeyi başardı. Şimdi sıra Torunlar’ın kalan tek yarışmacısı Kerem’de. Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümde, eğer 6. soruya takımının son temsilcisi olarak Kerem de doğru cevap verirse Torunlar adına büyük final sorusunu görme şansını devam ettirecek ve sonucu düello soruları belirleyecek.

Eğer Kerem yanlış cevap verirse, Horon takımı, Dursun ve Nurcan ile tam 250 bin lira için büyük final sorusunu görecek.
BURADA HERKES YARIŞMACI
Anıl İlter’in canlı yayınlanan programda sorduğu soruların ‘doğru’ cevabını sadece ekran başındakiler biliyor. İzleyiciler cep telefonları ya da tabletlerine ücretsiz ‘Cevap Sende’ uygulamasını indirerek o anda, canlı yayında sorulan soruların yanıtını belirliyor. Stüdyodaki yarışmacılar ise Türk insanının çoğunluğunun verdiği yanıtı tahmin etmeye çalışıyor.
BİLGİ DEĞİL ÖNGÖRÜ
Hem Türkiye’nin gündemini yansıtıp hem de verilen yanıtların gündem yaratacağı, bilgi değil öngörünün, kültür değil Türk insanını tanımanın puan kazandırdığı ‘Cevap Sende’, bugüne kadar yayınlanan yarışma programlarından çok farklı.
Heyecanlı, neşeli, bilinmezlerle dolu, tahmine dayalı ve sıra dışı yarışma ‘Cevap Sende’ 25 Haziran Perşembe akşamı atv’de…


Leave a comment