Cevap Sende-5.Bölüm-30 Haziran 2015 23:30 Logolu-Cevap Sende 5 Full view

Cevap Sende-5.Bölüm-30 Haziran 2015 23:30

Büyük ödül kimin olacak?

NEFESLER TUTULDU
Yarışmanın ve yarışmacının kaderini seyircinin belirlediği ‘Cevap Sende’ geçen perşembe akşamı yayınlanan bölümünde, final sorusuyla büyük heyecana sahne oldu. Final sorusuna kadar gelerek 250 bin liralık büyük ödüle çok yaklaşan Horon takımı yarışmacıları, nefeslerin tutulduğu o anda, riske girmedi ve kasalarında biriken 42 bin 150 lirayı alarak yarışmadan ayrıldı. Ardından El-Nino ve Yenilmezler takımlarının kıyasıya mücadelesi başladı. Bakalım bu iki takımdan kim büyük final sorusunu görebilecek?
BURADA HERKES YARIŞMACI
Anıl İlter’in canlı yayınlanan programda sorduğu soruların ‘doğru’ cevabını sadece ekran başındakiler biliyor. İzleyiciler cep telefonları ya da tabletlerine ücretsiz ‘Cevap Sende’ uygulamasını indirerek o anda, canlı yayında sorulan soruların yanıtını belirliyor. Stüdyodaki yarışmacılar ise Türk insanının çoğunluğunun verdiği yanıtı tahmin etmeye çalışıyor.
BİLGİ DEĞİL ÖNGÖRÜ
Hem Türkiye’nin gündemini yansıtıp hem de verilen yanıtların gündem yaratacağı, bilgi değil öngörünün, kültür değil Türk insanını tanımanın puan kazandırdığı ‘Cevap Sende’, bugüne kadar yayınlanan yarışma programlarından çok farklı. Heyecanlı, neşeli, bilinmezlerle dolu, tahmine dayalı ve sıra dışı yarışma ‘Cevap Sende’ 30 Haziran Salı akşamı atv’de…


Leave a comment