Çınarın Gölgesinde-1.Bölüm-3 Ağustos 2015 19:00 Logolu-Çınarın Gölgesinde 1 Full view

Çınarın Gölgesinde-1.Bölüm-3 Ağustos 2015 19:00

Samanyolu TV, Çınarın Gölgesinde adlı yeni günlük dizisiyle sezonu açıyor.

Bazı Hikayeler Bittiği Yerde Başlar

Dikkat çeken hikayesi ve genç oyuncu kadrosuyla yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden Çınarın Gölgesinde, Pazartesi günü başlıyor.

Çekimleri 5 bin metrekarelik dev bir platoda gerçekleştirilen ve yarım milyon dolarlık bir harcama yapılan yeni günlük dizi Çınarın Gölgesinde izleyici ile buluşuyor. Oyuncu kadrosunda Pelin Bölükbaş, Müjde Zeynep Akdeniz, Ali Alper Türkan, Sevinç Erol, Esra Yıldıran, Ayşegül Aslan ve Ömer Çaltılı gibi oyuncuların yer aldığı yeni günlük dizi 20 yıllık bir esaretten sonra kaybettiklerini yeniden kazanmaya çalışan bir annenin hikayesini konu alıyor.

Dizinin heyecanla beklenen ilk bölümünde; uğradığı iftira sonucu müebbet hapse çarptırılan Çınar, 20 yıllık bir esarettin ardından gelen sürpriz bir kararla tahliye olur. Tam da her şey bitti derken hayata yeniden başlayabilmenin mutluluğunu yaşayan Çınar’ın bu tahliyesi yıllardır saklanan gerçeklerin ortaya çıkmasından endişelenen eltisi Zuhal’i ve onun kocası Turgut’u tedirgin eder. Oynadıkları oyunun ortaya çıkması geçmişte yaşananların tek tanığı olan Halil’in elindedir ve bu durum Zuhal ile Turgut’u acımasız planlar yapmaya iter. Çalınan yirmi yılına karşılık artık hayattan alacaklı olan Çınar ise kendisini öldü bilen çocuklarının karşısına çıkmak için geri döner. Ancak döndüğünde hiçbir şeyin artık eskisi gibi olmadığını görür.

Yönetmenliğini Ahu Atılgan ve İlyas Yavuz’un, yapımcılığını Mustafa Bilgiç’in üstlendiği, senaryosunu ise Küçük Gelin ve İki Dünya Arasında dizileriyle tanınan Erkan Çıplak’ın yazdığı Çınarın Gölgesinde, ilk bölümüyle, 3 Ağustos Pazartesi saat 19.00’da Samanyolu TV’de.

Yapımcı :Mustafa Bilgiç
Yönetmen :Ahu Atılgan, İlyas Yavuz
Senaryo :Erkan Çıplak
Oyuncular :

  • Pelin Bölükbaş
  • Müjde Zeynep Akdeniz
  • Ali Alper Türkan
  • Sevinç Erol
  • Esra Yıldıran
  • Ayşegül Aslan
  • Ömer Çaltılı


Leave a comment