Çınarın Gölgesinde-3.Bölüm-5 Ağustos 2015 20:00 Logolu-Çınarın Gölgesinde 3 Full view

Çınarın Gölgesinde-3.Bölüm-5 Ağustos 2015 20:00

Çınarın Gölgesinde’de Çınar, Mutluluğu İnşa Ediyor

Hayatından çalınan 20 yılına karşılık kaybettiklerini yeniden kazanmaya çalışan ve kendini ailesinin mutluluğunu inşa etmeye adayan bir annenin hikayesinin anlatıldığı Çınarın Gölgesinde, 3. bölümüyle ekrana geliyor.

Oyuncu kadrosunda Pelin Bölükbaş, Müjde Zeynep Akdeniz, Ali Alper Türkan, Sevinç Erol, Esra Yıldıran, Ayşegül Aslan ve Emre Çaltılı gibi oyuncuların yer aldığı Çınarın Gölgesinde’nin yeni bölümünde;

Suçsuzluğunuz kanıtlamak için kendisine gönderilen itiraf mektubunun sahibini bulmaya çalışan Çınar, aradığı kişiye çok yaklaşır. Bu sırada küçük kızı Esma’nın çalışmaya başladığı bir hukuk bürosunda Ömer’le yolunun kesişmesi bilmedikleri bir sırrın hayatlarına dokunmasına neden olur. Seher ise Çınar’ın kim olduğundan iyice şüphelenmeye başlar ve geçmişe dair kareler gelir gözlerinin önüne. Bu sırada farklı planlar içinde olan Zuhal de çocuklarının yanında kalmak isteyen Çınar’a bir gün daha izin verir. Ancak bu iznin arkasındaki gerçek, çocuklarıyla mutlu bir gün geçirmenin hayallerini kuran Çınar’ı beklemediği bir olayla karşı karşıya bırakır.

Çınarın Gölgesinde, yeni bölümüyle, 5 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00’de Samanyolu TV’de.


Leave a comment