• Home  /
  • TV Gündemi   /
  • CNBC-e, öğle arası Game of Thrones sezon finalini izlemeye davet ediyor!
CNBC-e, öğle arası Game of Thrones sezon finalini izlemeye davet ediyor! GOT_SezonFinali-ön gösterim_görsel Full view

CNBC-e, öğle arası Game of Thrones sezon finalini izlemeye davet ediyor!

Dünyanın en çok konuşulan dizileri arasında yer alan Game of Thrones’ta beşinci sezon final bölümü yaklaşıyor. Her bölümüyle izleyenleri merak içeriside bırakan dizi, ABD yayınıyla aynı gün Pazartesi 22’de CNBC-e’de yayınlanıyor. Ancak geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene de Game of Thrones severleri bir sürpriz bekliyor.

CNBC-e, Game of Thrones’un beşinci sezon final bölümünü TV’den önce izleme şansı sunuyor. 15 Haziran Pazartesi saat 12.30’da CNBC-e Sinema Salonu’nda gerçekleşecek ön gösterim için izleyicilerin, cnbce.tv adresinde yer alan başvuru formunu doldurmaları bekleniyor. Başvurular arasından seçilecek 70 şanslı kişi, sinema salonu konforunda, Türkçe altyazılı ve kesintisiz dizi keyfi bekliyor. Üstelik gösterime gelmeye hak kazanan katılımcılar, Demir Taht’a oturup fotoğraf çektirebilir ya da çekiliş sonucunda çeşitli Game of Thrones hediyeleri kazanabilir.

Game of Thrones severlerin, heyecan verici sezon finalini herkesten önce izleme şansı elde etmeleri için 11 Haziran Perşembe gece 12.00’ye kadar formu doldurmaları gerekiyor.

http://www.cnbce.tv/got-final-izle


Leave a comment