CNNTÜRK ekibi IRONMAN’de yarışacak! Logolu-İronman 25 Ekim 2015 (1) Full view

CNNTÜRK ekibi IRONMAN’de yarışacak!

Nevşin Mengü ve Cem Yılmaz Ironman’de, Ironman CNN TÜRK’te

“Ironman” Avrupa Turu kapsamında ilk kez Türkiye’de gerçekleştirilecek, dünyanın en popüler ve zorlu yarışlarından Gloria Ironman 70.3, 25 Ekim Pazar günü Antalya’da Gloria Sports Arena’da yapılacak.

Güçlü ve güvenilir habercileri bünyesinde barındıran CNN TÜRK, güçlü sporcuların yarışacağı “Ironman” organizasyonunu tek medya sponsoru olarak sahiplendi.

Her gün haber peşinde koşan CNN TÜRK habercileri bu sefer “Ironman” olmak için yarışacak.

CNN TÜRK Ana Haber Spikeri Nevşin Mengü, yarışa 1,9 kilometrelik yüzme parkuruyla başladıktan sonra 90 kilometrelik bisiklet parkurunu geçip ve zorlu yarışı 21.1 kilometrelik koşu etabını tek başına tamamlamaya çalışacak.

Ironman’de ayrıca bir de “CNN TÜRK Takımı” olacak. CNN TÜRK Takımı’nda; CNN TÜRK Spor Müdürü Cem Yılmaz koşacak, Gökçe Aytulu yüzecek, Agit Salman ise bisiklete binecek.

CNN TÜRK Spor Müdürü Cem Yılmaz, yurt dışında yapılan Ironman yarışlarını yakından takip etti. Mayıs ayında Mallorca ve Ağustos ayında Zell Am See Avusturya’daki dünya şampiyonası “Zafer Buradan Başlıyor” programında CNN TÜRK’te ekrana taşındı. Programda, Ironman Ceo’su Thomas Dieckhoff ve yarışlara katılan sporcularla yapılan röportajlar, parkur analizleri ve yarışı yerinde takip edenlerden renkli görüntüler ekrana geldi. Bu programları cnnturk.com/ironman sayfasından izleyip ve gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

57 ülkeden 1300 sporcunun katılacağı yarışın startı Belek Beach Park, finişi ise Gloria Sports Arena’da gerçekleştirilecek. 25 Ekim Pazar günü yapılacak yarış gün boyu canlı bağlantılarla CNN TÜRK ekranlarından naklen yayınlanacak.


Leave a comment