Cuma Sohbetleri-11 Eylül 2015 09:30 Logolu-CUMA SOHBETLERI 2 Full view

Cuma Sohbetleri-11 Eylül 2015 09:30

İSLAMDA ŞEHADETE YÜKSELMENİN ÖNEMİ

Kanal 7 ekranlarının büyük ilgiyle izlenen programı Cuma Sohbetleri, izleyicisini bilgilendirmeye devam ediyor. Muhsin Bay’ın sunduğu emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetiyle katıldığı Cuma Sohbetleri’nde bu hafta ülkece kötü günler yaşanırken İslam’da şehitlik mertebesi üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek.

Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumları, Kanal 7’nin başarılı sunucusu Muhsin Bay’ın sunumuyla izleyici karşısına çıkan Cuma Sohbetleri, İslamiyet’e uygun bir yaşam sürmenin ipuçlarını ekrana taşımaya devam ediyor. Programda bu hafta önceki günlerde gerçekleşen saldırılarda şehit olanların anısına İslam’da şehitlik üzerine merak edilenler ekrana taşınacak. ‘Şehit ne demektir? Şehit, niçin tekrar tekrar dirilip ölmeyi arzu eder? Şehit olan kişi, yakınlarına şahadet eder mi? Şehitlik niçin çok önemlidir?’ soruları canlı yayında cevap bulacak.

Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09.30’da canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment