Cuma Sohbetleri-13 Kasım 2015 09:30 Logolu-CUMA SOHBETLERI 2 Full view

Cuma Sohbetleri-13 Kasım 2015 09:30

CUMA GÜNÜNÜN FAZİLETİ VE BEREKETİ

Kanal 7 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen programı Cuma Sohbetleri, izleyicisini bilgilendirmeye devam ediyor. Cuma Sohbetleri’nde bu hafta Cuma gününün fazileti ve bereketi konusu ele alınacak. İzleyicilerden gelen sorulara Kur’an-ı Kerim’de yer alan ayetler doğrultusunda cevap verilecek.

Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumları, Kanal 7’nin başarılı sunucusu Muhsin Bay’ın sunumuyla izleyici karşısına çıkan Cuma Sohbetleri, İslamiyet’e uygun bir yaşam sürmenin ipuçlarını ekrana taşımaya devam ediyor. Programda bu hafta Müslümanların toplanma ve kaynaşma günü olan Cuma gününün feyzi ve bereketi konusu tüm detaylarıyla anlatılacak.

Ayrıca programda Necmettin Nursaçan, ‘Bir kişi hiçbir mezhebe bağlanmadan dini hayatını yaşayabilir mi? Cinler ve şeytanlar insanlara zarar verebilir mi? Abdest veya gusül alırken takma dişleri çıkarmak gerekir mi? Vasiyetin dini hükmü nedir?’ gibi soruları cevaplayacak.

Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09.30’da canlı yayınla Kanal 7’de


Leave a comment