Cuma Sohbetleri-20 Kasım 2015 09:30 Logolu-cuma_sohbetleri (4) Full view

Cuma Sohbetleri-20 Kasım 2015 09:30

İSLAMİYETTE RIZIK KONUSU

Kanal 7 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen programı Cuma Sohbetleri, izleyicisini bilgilendirmeye devam ediyor. Cuma Sohbetleri’nde bu hafta, rızık konusu ele alınacak, izleyicilerden gelen sorulara Kur’an-ı Kerim’de yer alan ayetler doğrultusunda cevap verilecek.

Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumları, Kanal 7’nin başarılı sunucusu Muhsin Bay’ın sunumuyla izleyici karşısına çıkan Cuma Sohbetleri, İslamiyet’e uygun bir yaşam sürmenin ipuçlarını ekrana taşımaya devam ediyor. Programda bu hafta, Allah’ın herkese nasip ettiği, hayatın devamını sağlayan nimetler olarak tarif edilen rızık konusu tüm detaylarıyla anlatılacak. Programda ayrıca ‘Kadın evde itikafa girebilir mi? Başörtüsü olmadan kuran okunur mu? Cuma namazında iç ezanı okumanın hükmü nedir? Sağır ve dilsizler namazda sureleri nasıl okur?’ gibi sorulara canlı yayında yanıt aranacak.

Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09.30’da canlı yayınla Kanal 7’de


Leave a comment