Cuma Sohbetleri-25 Eylül 2015 09:30 Logolu-CUMA SOHBETLERI 2 Full view

Cuma Sohbetleri-25 Eylül 2015 09:30

KURBAN BAYRAMI’NIN ÖNEMİ

Kanal 7 ekranlarının büyük ilgiyle izlenen programı Cuma Sohbetleri, izleyicisini bilgilendirmeye devam ediyor. Muhsin Bay’ın sunduğu emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetiyle katıldığı Cuma Sohbetleri, Kurban Bayramı’nın ikinci gününde bayramın Müslümanlar için önemini ele alıyor.

Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumları, Kanal 7’nin başarılı sunucusu Muhsin Bay’ın sunumuyla izleyici karşısına çıkan Cuma Sohbetleri, İslamiyet’e uygun bir yaşam sürmenin ipuçlarını ekrana taşımaya devam ediyor. Programda bu hafta Kurban Bayramı’nın önemi ve faziletleri üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek. Necmettin Nursaçan, ‘Kurban Bayramı nereden gelmektedir? Müslümanların bu bayramdaki görevleri nelerdir? Kurban eti nasıl kullanılmalıdır? Paylaşmanın esas olduğu Kurban Bayramı’nda nelere dikkat edilmelidir? Bayram gecesi hangi ibadetlere ağırlık verilmelidir?’ sorularını Cuma Sohbetleri’nde yanıtlayacak.

Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09.30’da Kanal 7’de.


Leave a comment