Cuma Sohbetleri-18 Aralık 2015 09:30 Logolu-CUMA SOHBETLERI 2 Full view

Cuma Sohbetleri-18 Aralık 2015 09:30

HZ. MUHAMMED’İN GÜNLÜK YAŞANTISI CUMA SOHBETLERİ’NDE

Cuma günlerini maneviyatıyla taçlandıran program Cuma Sohbetleri’nde bu hafta, Hz. Muhammed’in günlük yaşantısı ve ashabına karşı davranışları hakkında bilgilere yer verilecek. Programda ayrıca, Peygamberin günlük hayattaki duaları üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek.

Muhsin Bay’ın sunduğu emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetiyle katıldığı Cuma Sohbetleri’nde bu hafta, Yüce Allah’ın elçisi Hz. Muhammed’in günlük yaşantısı ve ashabına karşı davranışları tüm detaylarıyla anlatılacak. Hz. Muhammed’in namaz kıldıktan sonra yaptıklarının anlatılacağı programda, insanların peygamberle olan iletişimi hakkında bilgilere de yer verilecek. Programda ayrıca ‘Gayri müslimi gıybet etmek caiz midir? Nazar boncuğunun faydası var mıdır? Ölen kadının cenazesini kocası yıkayabilir mi? Gizli dini nikah yaptırmak doğru olur mu? Hanımların altın günü toplantıları caiz midir?’ gibi sorulara canlı yayında yanıt aranacak.

Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09.30’da canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment