• Home  /
  • TV Gündemi   /
  • DAMLA ASLANALP HAYAT SEVİNCE KADROSUNA DAHİL OLDU!
DAMLA ASLANALP HAYAT SEVİNCE KADROSUNA DAHİL OLDU! Logolu-Hayat Sevince Güzel Damla Aslanalp (2) Full view

DAMLA ASLANALP HAYAT SEVİNCE KADROSUNA DAHİL OLDU!

FOX’un, yapımcılığını Limon Film / Hayri Aslan’ın üstlendiği, yönetmenliğini Eray Koçak’ın yaptığı, başrollerini Ekin Mert Daymaz, Algı Eke, Burak Çelik, Öykü Çelik, Uğur Çavuşoğlu, Macit Koper, Hakan Meriçliler, Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Lemi Filozof, Onur Özaydın, Sema Atalay, Deniz Baytaş, Ayşen Sezerel, Yeliz Akkaya, Neşem Akhan, Şennur Nogaylar, Seda Telciler, Batuhan Aydar, Hasan Denizyaran, Ömür Özdemir, Tolga Öztürk ve Anıl Çelik’in paylaştıkları sevilen dizisi hayat Sevince Güzel kadrosuna güzel oyuncu Damla Aslanalp dahil oldu.
Yayınlandığı günden beri çok sevilen dizinin genç ve dinamik kadrosuna katılan Damla Aslanalp, Zeynep Karakterini canlandıracak.
Zeynep Şıpıldak köyüne geldiği ilk gün, güzelliği ile herkesi büyüler. Kasabanın bütün gençleri Zeynep’in peşine düşer. Ama o kendi havasında, Jet ski’de fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşmak ister. Maalesef işler planladığı gibi gitmez ve heyecanlı bir atraksiyon başlar. Zeynep, Zarife’ye sürpriz yapar. Zarife, 8 yıldır görüşmediği Zeynep’e karşı buruk olsa da onu gördüğüne çok sevinir. Bu görüşme en temiz yıllarını Zarife’yle geçiren Zeynep’e de iyi gelir.


Leave a comment