Demet Akbağ İle Çok Aramızda-10 Temmuz 2016 22:15 Logolu-Demet Akbağ Full view

Demet Akbağ İle Çok Aramızda-10 Temmuz 2016 22:15

Yeni yayın dönemi öncesi sadece 4 bölüm olarak ekrana gelen programın “en iyiler” kolay bölümünde ilk şaka Ferman Toprak’a yapılıyor.
Demet Akbağ ve çetesi, hayırlı bir iş için Ferman Toprak’ın kapısı çalıyor. Sevenlerin kavuşması için nikah şahidi olan Toprak, davetlilerin tepkileri ile şaşkına dönüyor. Davetsiz misafirlerin söyledikleri ile de neye uğradığını şaşırıyor!
Gecenin ikinci şakasında ise Özlem Yıldız, Metin Arolat’ın daveti ile özel bir fotoğraf çekimi için Bodrum’a uçuyor! Tekne ile açılan ekip çekim başlarken teknenin etrafını saran botlar ve yapılan anonslar ile şaşkına dönüyor!
Programın en çok konuşulan şakalarından biri “en iyiler” bölümünün finalinde ekrana geliyor. “Çok Aramızda” ekibi, Nükhet Duru’yu Bursa’ya özel bir konsere gideceğini söyleyerek helikopter ile İstanbul’dan yola çıkarıyor. Demet Akbağ’ın talimatları ile helikopter önce arızalanıyor, sonra da çalınıyor! Nükhet Duru, ıssız bir ormanda kaldıklarını sanırken aslında programın 25 kamerası tarafından izleniyor.
“Demet Akbağ ile Çok Aramızda En İyiler” 10 Temmuz Pazar saat 22.15’te Show TV’de.


Leave a comment