Demet Akbağ İle Çok Aramızda-18 Aralık 2016 20:00 logolu-demet-akbag-ile-cok-aramizda-18-aralik-2016-4 Full view

Demet Akbağ İle Çok Aramızda-18 Aralık 2016 20:00

“Demet Akbağ ile Çok Aramızda” haftaya damga vuracak şakalarıyla Pazar gecesi evlere şenlik getirecek.

Türkiye’nin en ünlü isimlerini şaka listesine bir bir ekleyen Akbağ, bu hafta kendi şaka ekibine Murat Boz’u ekledi! Haftanın diğer şakalananları ise Hakan Yılmaz, Gönül Yazar ve Esra Balamir !

Murat Boz ‘Dönerse Senindir’ filminin tanıtım toplantısı diye çağırdığı oyuncu arkadaşları İrem Sak ve Yasemin Allen’i şakaladı! Demet Akbağ’ın şaka ekibine dahil olan Murat Boz, Demet Akbağ’ın komutları ile rol arkadaşlarına gerilim ve kahkaha dolu dakikalar yaşattı! Başrol oynadıkları filmin ne afisinde ne fragmanında yer almayan İrem Sak ve Yasemin Allen ne diyeceğini bilemedi. Aylar süren hazırlık aşamasının ardından Akbağ ve Boz işbirliğiyle neye uğradığını şaşıran İram Sak ve Yasemin Allen prodüksiyonun da hakkını verdi !

Gecenin ikinci şakasında ise Hakan Yılmaz rol aldığı tiyatro oyunu sırasında soğuk terler döktü. Sahnede yaşanan oyun metni dışındaki konuşmalara Hakan Yılmaz’ın verdiği tepkiler izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek!
Bölümün ilerleyen dakikalarında ise şakalanan isim Gönül Yazar oluyor. Yazar, önceden rezervasyon yaptırdığı masaya gelen davetsiz misafir ve yaptıkları karşısında ne yapacağını şaşırıyor!
10. Bölümün son şakası ise Esra Balamir’e! Sanatçı, bir iş toplantısı sırasında çıkan gerginliğin ortasında kalacak!
“Demet Akbağ ile Çok Aramızda ” yeni bölümüyle 18 Aralık Pazar saat 20.00’te Show TV’de.


Leave a comment