Demet Akbağ İle Çok Aramızda-27 Kasım 2016 20:00 logolu-demet-akbag-ile-cok-aramizda-27-kasim-2016-2 Full view

Demet Akbağ İle Çok Aramızda-27 Kasım 2016 20:00

“Demet Akbağ ile Çok Aramızda” Pazar gecesine kahkaha getirmeye devam ediyor!

Türkiye’nin en ünlü isimlerini şaka listesine bir bir ekleyen Akbağ bu hafta Serdar Ortaç, Emel Müftüoğlu, Linet, Seçkin Piriler ve Meral Kaplan’ı şakaladı!
Unutulmaz pop şarkılarına ses veren Serdar Ortaç reklam anlaşması için ekibimizin hazırladığı ajans sahipleri ile buluşuyor. Yeni bir reklam anlaşması imzalayacağını zanneden Ortaç gerilim dolu anların ortasında buluyor kendini!
Bölümün ilerleyen dakikalarında ise şakalanan isim Emel Müftüoğlu oluyor. Toplantı için bir otelde arkadaşları ile oturduğu masada olanlar Müftüoğlu’na stres, izleyicilere ise kahkaha dolu anlar yaşatacak!
Yeni filmlerinin basın toplantısına geldiklerini düşünen Seçkin Piriler ve Meral Kaplan basın toplantısı esnasında yapımcı ve mafya arasında kalıyor. İki ünlü ismin gerilim dolu anları izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek!
Linet katıldığı programda karşısına hayranı olarak getirilen kişinin sağlık problemini ögrenince hayretler içinde kalıyor! Şarkı söylediği esnada yaşanan olaylar Linet’e adrenalin ve kahkaha dolu dakikalar yaşatacak!
“Demet Akbağ ile Çok Aramızda ” yeni bölümüyle 27 Kasım Pazar saat 20.00’te Show TV’de.


Leave a comment