Demet Akbağ İle Çok Aramızda-6 Kasım 2016 20:00 logolu-demet-akbag-ile-cok-aramizda-6-kasim-2016-6 Full view

Demet Akbağ İle Çok Aramızda-6 Kasım 2016 20:00

Yaz sezonunda tadımlık olarak ekrana gelen ilk 4 bölümü ve sıradışı içeriği ile çok sevilen “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” kaldığı yerden devam ediyor! Televizyon ekranlarına yeni bir heyecan getiren program, Türkiye’nin en ünlü isimlerini yine akla hayale gelmeyecek senaryolarla şakalayarak sezona başlıyor!

Programın ilk şakası için Demet Akbağ ve ekibi Hakan Altun’un Cengiz Kurtoğlu ile birlikte konser verdikleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda! Konser sırasında seyirciler arasından bir genç sevgilisine evlenme teklifi ediyor ve olaylar hiç de Hakan Altun’un beklediği gibi gelişmiyor!

Programın devamında arkadaşıyla gezerken bir markete giren Gözde Kansu’nun başına gelenler çok güldürecek!

Bir özel şirketin 20 kişilik gruptan oluşan çalışanlarına pilates dersi vermeye giden Ebru Şallı olanlara inanamıyor! Türkiye’de pilates denince ilk akla gelen isim Şallı’nın, dersin ortasında karşılaştığı durum karşısında yaptıkları izleyenleri kırıp geçirecek!

Özel bir röportaj için Arnavutköy İskelesi’nden Boğaz’a açılan Hülya Koçyiğit, denizin ortasında başına gelenlere inanamayacak! Koçyiğit’in tepkileri ve şaşkınlığı izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

“Demet Akbağ ile Çok Aramızda” 2. sezonun ilk bölümüyle 6 Kasım Pazar saat 20.00’de Show TV’de!


Leave a comment