Derya’nın Dünyası-19 Ekim 2015 12:50 Logolu-Derya’nın Dünyası 2015-2016 Yeni Sezon Fotoğrafları (2) Full view

Derya’nın Dünyası-19 Ekim 2015 12:50

Derya’nın Dünyası yeni sezonda da Kanaltürk’te

Ekranların en uzun soluklu kadın programı “Derya’nın Dünyası” bu yılda da Kanaltürk’te
Türk televizyonlarının en hamarat, en yaratıcı, en hünerli ismi Derya Baykal’ın hazırlayıp sunduğu “Derya’nın Dünyası” hafta içi her gün kadınların ufkunu açıyor, izleyenlere yaşamdan bir pencere aralıyor.
El işleri, pratik ve ekonomik yemek tarifleri, dekorasyon önerileri “Derya’nın Dünyası”nda ekrana geliyor.
Ünlü şefler gösterişli menüler hazırlamanın püf noktalarını vererek sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamayı canlı yayında öğretiyor.
Atölye bölümünde el işi meraklıları en güzel, en pratik modellerle hem aile bütçelerine katkıda bulunuyor; hem de boş vakitlerini değerlendiriyorlar. “Hayat, üretmektir” parolasından yola çıkan “Derya’nın Dünyası” tüketimi değil, üretimi özendiriyor.
“Derya’nın Dünyası” kolay temin edilebilecek, ucuz malzemelerle kıymetli eşyalar yapmanın basit tariflerini vererek izleyiciye tasarruf bilinci aşılıyor, potansiyellerini keşfetmelerini sağlıyor.
Bu yıl dekoru tamamen yenilenen “Derya’nın Dünyası”nın bir sürprizi de “botanik köşesi”… Çiçek ve bitki bakımıyla ilgili püf noktalarının verileceği bu bölümde yetiştireceğimiz ürünler enfes tariflere lezzet katacak.
Derya’nın Dünyası hafta içi her gün canlı yayınla Kanaltürk’te!


Leave a comment