Dizi Tv-26 Nisan 2015 11:35 logolu-dizitv-didemugurlu Full view

Dizi Tv-26 Nisan 2015 11:35

atv’DE NE VARSA DİZİ TV’DE VAR…
Bu haftanın konukları:

UĞUR ASLAN
ALİ ATAY
ERTAN SABAN
ASLI ENVER
ELİN OĞLU EKİBİ

Özel röportajı, Kara Para Aşk ve Karadayı’nın son bölüm özetleri yer alıyor…

“Didem Uğurlu’nun sunduğu “Dizi TV”
26 Nisan Pazar günü saat: 11.35’de atv’de…

UĞUR ASLAN: “KARADAYI’YA DAHİL OLMAK ÇOK HEYECAN VERİCİYDİ. ÇOK İYİ BİR YAPIM ŞİRKETİ, SENARYO VE DOĞRU CASTLA İŞE BAŞLAMAK, BENİM AÇIMDAN BAŞKA BİR TARAFI DA VARDIR EŞİM SENARİSTİ SEMA ERGENEKON..HİÇ AKLIMDAN GEÇMİYORDU. ASLINDA OYUNCULARA ÖYKÜNÜRSÜNÜZ MESLEĞİNİZDEN DOLAYI..KARADAYI’NIN BEN İYİ BİR İZLEYİCİSİYDİM BU TEKLİF GELİNCE OLUR MU DEDİM SONRA KORKTUM, BENİM İÇİN ÇOK GÜZELDİ. SEYİS ÇOK SEVİLDİ İSTENDİ..

UĞUR: “KARADAYI’NIN ARDINDAN SETTEN TÜM DOSTLARIMI YANIMDA GÖTÜRECEĞİM..BURDA TANIŞTIĞIM HERKESİ SAMİMİYETLE SÖYLÜYORUM… HER OYUNCUDAN AYNI ŞEYLERİ DUYARSINIZ KLİŞE DURABİLİR AMA BUNU İFADE EDECEK BAŞKA BİR CÜMLE BULAMIYORUM..KARADAYI TAM DA ÖYLE BİR ŞEY…”

ALİ ATAY: “BİZİM BİR MİZAH ALGIMIZ VAR, ONLARI DA KATARAK ÇOĞALIYORUZ BUNLARDAN BİRİ YİĞİT ÖZGÜR, ALİ DEMİREL. BUNLARIN ÜZERİNDEN KENDİ GÜLDÜĞÜMÜZ ŞEYLER ÜZERİNDEN BİR HİKAYE OLUŞTURDUK OYNAMALAR YAPACAĞIZ..

ALİ ATAY : “BEN KENDİ ADIMA ŞU DÖNEM KOMEDİ YAPMAYI ÇOK SEVİYORUM BİR SENEDİR BİRŞEY YAPMIYORDUM. DEDİM Kİ KOMEDİ YAPAYIM BİR DAHA OYNADIĞIM KARAKTER BİR ÖNCEKİ DİZİDEN BENZERLİKLER TAŞIYOR BİLEREK YAPTIM.”

ASLI ENVER : “CAST ÇOK ACAYİP, SENARYO DA..İÇİME SİNMEYEN BİR KOMEDİ DRAMA YAPACAĞIMA 30’UNDA KOMEDİ YAPAYIM DEDİM..ÖYLE BİR YOLA GİRDİM KOMEDİ YAPACAKSAM İSİMLER ÇOK CAZİP SENARYO ÇOK KOMİK GÜVENDİĞİM OYUNCULARI BİR ARADA GÖRDÜĞÜMDE FAZLA DA DÜŞÜNMEDİM..

ÖNER : İNSANLAR GÜLMEK İSTİYORLAR GERÇEKTEN SIKINTILI HER ŞEY BU İŞİN DE ONLARIN ARASINDA BİR YER BULABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM BEN, BİZDEN ÇIKIP SEYİRCİYE KALIYOR UMARIM Kİ BEĞENİRLER..”


Leave a comment