Dr.Feridun Kunak Show-16 Kasım 2016 09:45 Logolu-Dr Feridun Kunak 2 Full view

Dr.Feridun Kunak Show-16 Kasım 2016 09:45

DİZ AĞRILARINA ÇOK ÖZEL MASAJLAR
Uyguladığı farklı tedavi yöntemleri ile izleyicilere kendi kendisinin doktoru olmayı tavsiye eden Dr. Feridun Kunak; bugün diz ağrılarından kurtulma yolları izleyiciye aktaracak.
Dr. Feridun Kunak Show, günlük yaşamı kolaylaştıracak faydalı bilgilerle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Programda bugün günlük yaşamın kalitesini bozan diz ağrılarıyla ilgili merak edilenlere yer verilecek. Fazla kilo, yanlış hareket ve kemik aşınmalarıyla meydana gelen diz ağrıları için çok özel tedavi yöntemleri canlı yayında anlatılacak. Protez ameliyatlarının fayda ve zararlarının enine boyuna irdeleneceği programda diz ağrıları için masaj yöntemleri ekrana taşınacak.
Programda ayrıca sıkça kullanılan deterjan ve çamaşır sularının insan sağlığına zararları hakkında bilgi verilecek. Evde doğal deterjan ve yumuşatıcı yapmanın püf noktaları canlı yayında uygulamalı olarak gösterilecek.
Ekranların sevilen programı “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe canlı yayınla saat 09.45’te Kanal 7’de.


Leave a comment