Dr.Feridun Kunak Show-17 Haziran 2015 09:45 Logolu-Dr. Feridun Kunak Yeni Full view

Dr.Feridun Kunak Show-17 Haziran 2015 09:45

GENÇ YAŞTA KÂBE AŞKI

Ekranların ilgiyle izlenen programı Kâbe Yollarında bu hafta, üç farklı izleyicisinin Kâbe hasretini dindiriyor. Kâbe Yollarında bu hafta iki farklı yüreğin Kâbe özlemini dindirecek.

İkbal Gürpınar ve eşi Emre Ermiş, Kâbe Yollarında ile Kâbe özlemini gidermek isteyenlere el uzatıyor. Kâbe Yollarında ekibi bu hafta, genç yaşta umre yapmayı arzulayan Tülin Hanım ve Nurdan Hanım’ı hayallerine kavuşturacak. Genç yaşta Allah’ın huzuruna çıkmak isteyen üniversite öğrencisi Tülin Hanım’ın ve beş kez kansere yakalanıp yine de yılmadan ayakta durmaya çalışan Nurdan Hanım’ın Kâbe’yi karşılarında gördükleri anki heyecanları Kâbe yollarında ile ekrana taşınacak.

Kabe aşkını gönlünde barındıran teyzeler, amcalar, henüz çok genç olduğu için umreye gidecek parası olmayan üniversiteliler, bedensel engelleri sebebiyle Kâbe yollarına düşemeyenler bu programla özlemlerini dindiriyor. Maddi durumu el vermeyen, ilginç yaşam öyküsüne sahip olan kimselerin Mekke ve Medine’ye götürüldüğü Kâbe Yollarında, kişilerin buralarda yaşadıkları duygu selini Kanal 7’de ekrana taşıyor.

İkbal Gürpınar ve eşi Emre Ermiş’in sunduğu Kâbe Yollarında her Çarşamba 22:30’da Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.


Leave a comment