Dr.Feridun Kunak Show-21 Eylül 2015 09:45 Logolu-Dr . Feridun Kunak Full view

Dr.Feridun Kunak Show-21 Eylül 2015 09:45

KİMLER KEMİK ERİMESİNİN TEHDİDİ ALTINDA?

Son teknoloji tedavi yöntemlerini bitki bilimiyle birleştirip izleyicilerinin yaşamlarında yeni ufuklar açan Dr. Feridun Kunak Show, bugün kemik erimesi hakkında merak edilenlere yer verecek.
Dr. Feridun Kunak, hastalıklara karşı geliştirdiği yenilikçi çözümleriyle izleyicilerinin sorunlarına Dr. Feridun Kunak Show’da çözüm bulmaya devam ediyor. Feridun Kunak bugün kemik erimesi olarak bilinen osteoporoz hastalığına çare arayacak. “Kemik erimesi nedir? Hangi yaş gruplarında sıklıkla görülür? Kimler kemik erimesi hastalığının tehdidi altındadır? Kemik erimesinin tedavisi mümkün müdür?” sorularına programda yanıt aranacak.

Doğal yağ tariflerine bir yenisinin daha ekleneceği programda Dr. Feridun Kunak doğal aloa vera yağını kendi imkanlarımızla nasıl elde edilebileceği anlatılacak. Ayrıca sağlıklı bir vücudun olmazsa olmaz içeceği olan kefirin hazırlanışı anlatılacak. Hepsi ve daha fazlası Dr. Feridun Kunak Show ile Kanal 7 ekranlarına geliyor.

Ekranların sevilen sağlık programı “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe canlı yayınla saat 09.45’te Kanal 7’de.


Leave a comment