Dr.Feridun Kunak Show-23 Nisan 2015 09:45 Logolu-Dr. Feridun Kunak Yeni Full view

Dr.Feridun Kunak Show-23 Nisan 2015 09:45

ÜÇ AYLAR REGAİP KANDİLİ ÖZEL İLE KANAL 7’DE KARŞILANIYOR

Üç ayların habercisi Regaip Kandili, her yıl olduğu gibi bu yıl da Regaip Kandili Özel programıyla Kanal 7’de karşılanıyor. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın duahanlığında Eyüp Sultan Camii’nden yapılacak olan programda Kur’an-ı Kerim tilaveti, ilahiler, dualarla gecenin maneviyatı ekrana taşınacak.

Üç ayların başladığını müjdeleyen Regaip Kandili, ‘Regaip Kandili Özel’ programıyla Eyüp Sultan Camii’nden canlı olarak karşılanacak. Eyüp Sultan Camii’nin manevi atmosferinde gerçekleşecek olan Regaip Kandili Özel programının açılış konuşmasını Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan yapacak. Programa ayrıca Ahmet Karalı, Ömer Faruk Güney, Bekir Büyükbaş, Ahmet Yedekçi, Mehmet Göregen Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualarıyla katılacak.

Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın kandil duası yaptıracağı gecede Ahmet Yedekçi ara dualarıyla, Ankara Diyanet İşleri Başkanlığı İlahi Korosu seslendirecekleri ilahilerle gecenin ruhunu ekrana taşıyacak.

Regaip Kandili Özel programı, Eyüp Sultan Camii’nden canlı yayınla 23 Nisan Perşembe günü 20:30’da Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment