Dr.Feridun Kunak Show-25 Ocak 2016 09:45 Logolu-Dr . Feridun Kunak Full view

Dr.Feridun Kunak Show-25 Ocak 2016 09:45

SAĞLIKLI BİR KALBE SAHİP OLMAK İÇİN ÖNERİLER

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen Dr. Feridun Kunak Show’da bugün vücudun en önemli organı olan kalple ilgili hastalıklar ve bu hastalıkları önleyici doğal tedavi yöntemleri hakkında konuşulacak.

Alternatif tedavi yöntemlerinin uygulamalı olarak izleyiciye aktarıldığı Dr. Feridun Kunak Show, her gün farklı bilgilerle izleyicilerini bilinçlendiriyor. Dr. Feridun Kunak Show’da bugün, kalp ve damar hastalıkları hakkında konuşulacak. Programda, kalp damar hastalıkları nedenleri ve tedavisi için yapılması gerekenler paylaşılacak. Dr. Kunak, sağlıklı bir kalbe sahip olmak için beslenme alışkanlıkları ile ilgili doğal önerilerde bulunurken, ‘Yemeklerde kullanılması gereken en sağlıklı yağ hangisidir?’ sorusuna da cevaplayacak.

Ayrıca programda Serap Kunak, soğuk kış günlerinde şifa kaynağı olacak doğal kış çayı yapımını izleyiciler ile paylaşacak.

Ekranların sevilen programı “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe canlı yayınla saat 09.45’te Kanal 7’de.


Leave a comment