Dr.Feridun Kunak Show-30 Eylül 2015 09:45 Logolu-Dr. Feridun Kunak Yeni Full view

Dr.Feridun Kunak Show-30 Eylül 2015 09:45

BEL AĞRISININ TEDAVİSİNDE KULLANILAN YENİ YÖNTEMLER DR. FERİDUN KUNAK SHOW’DA

Son teknoloji tedavi yöntemlerini bitki bilimiyle birleştirip izleyicilerinin yaşamlarında yeni ufuklar açan Dr. Feridun Kunak Show, bugün bel ağrısı tedavisi hakkında bilgi verecek.
Dr. Feridun Kunak, hastalıklara karşı geliştirdiği yenilikçi çözümleriyle izleyicilerinin sorunlarına çözüm bulmaya devam ediyor. Dr. Feridun Kunak Show’da bugün, bel ağrısının tedavisinde kullanılan yeni yöntemler ekrana taşınacak. ‘Bel ağrısı şikayeti hangi sebeplerden kaynaklanır? Bel ağrısı ile bel fıtığı arasındaki farkı nasıl anlayabiliriz? Bel ağrıları için hangi masaj teknikleri uygulanmalıdır?’ sorularının cevaplanacağı programda yumurta kolisi ile masaj teknikleri uygulamalı olarak anlatılacak.

Programda ayrıca hastalıklara karşı vücut direncini arttıran, binbir derde deva olarak tabir edilen kelek sirkesinin yapımı ve evde kolayca hazırlayabileceğimiz kışlık domates konservesinin tarifi de yer alacak.

Ekranların sevilen sağlık programı “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe canlı yayınla saat 09.45’te Kanal 7’de.


Leave a comment