Dr.Feridun Kunak Show-7 Eylül 2015 09:45 Logolu-Dr Feridun 222 Full view

Dr.Feridun Kunak Show-7 Eylül 2015 09:45

MODERN ÇAĞIN TEKNOLOJİSİ ALTERNATİF TIP İLE BULUŞUYOR

Son teknoloji tedavi yöntemlerini bitki bilimiyle birleştirip izleyicilerinin yaşamlarında yeni ufuklar açan Dr. Feridun Kunak Show, yeni yayın döneminde ekrana gelmeye devam ediyor. Halkın sempatisini kazanan Dr. Feridun Kunak, sağlık sorunlarına farklı bir bakış açısıyla yaklaşarak izleyicisinin yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefliyor. Sezonun ilk programında ayak sorunlarını ele alacak olan Kunak, mısır kocanı ile ayak masajını izleyiciye anlatacak.
Modern çağın Lokman Hekimi olarak gösterilen Dr. Feridun Kunak, hastalıklara karşı geliştirdiği yenilikçi çözümleriyle yeni yayın döneminde de izleyicilerinin sorunlarına Dr. Feridun Kunak Show’da çözüm bulmaya devam ediyor. Her evde rahatça bulunabilecek malzemelerle bitkisel kürlerin hazırlanacağı programda çok özel masaj teknikleriyle ağrılara karşı savaş açılacak. Sağlık, güzellik, günlük hayatı kolaylaştıran püf noktaları ve pratik yemek tarifleri Dr. Feridun Kunak Show ile izleyiciye aktarılacak. Dr. Feridun Kunak Show’da bugün ise ayak sağlığıyla ilgili bilinmesi gerekenler ekrana taşınacak.

Ekranların sevilen programı “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe canlı yayınla saat 09.45’te Kanal 7’de.


Leave a comment