Dünyayı Geziyorum-1 Ocak 2017 15:20 logolu-dunyayi-geziyorum-sicilya-1-ocak-2017-3 Full view

Dünyayı Geziyorum-1 Ocak 2017 15:20

TARİH KOKAN SİCİLYA’DAN BENZERSİZ MANZARALAR

Ekranların sevilen ismi Özlem Tunca minik oğlu Yakupcan ile dünyayı gezmeye devam ediyor. Dünyayı Geziyorum, bu hafta benzersiz doğasıyla Sicilya’dan keyifli görüntülerle ekrandaki yerini alacak.

Bilinmeyen kültürlerin, geleneklerin ve yaşamların izini takip eden Dünyayı Geziyorum bu hafta Kolombiya’nın güzelliklerini ekrana taşımaya devam ediyor. Özlem Tunca bu hafta İtalya’nın güneyinde yer alan Sicilya’yı köşe bucak dolaşacak. Dünyayı Geziyorum, halen faaliyette olan Etna yanardağının lavlarıyla yapılan antik binaları, yolları ve buram buram tarih kokan meydanlarını izleyicileri için ekrana taşıyacak. Tarihe tanıklık eden yapıların yanı sıra benzersiz doğa manzaraları da Dünyayı Geziyorum’da yer alacak. Özlem Tunca ayrıca İtalyan mutfağının leziz yemeklerini yerinde tadacak. Tarih, doğa ve romantizmin buluştuğu Sicilya gezisi bu hafta izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

Oturdukları yerden dünyayı gezmek isteyenlerin programı ‘Dünyayı Geziyorum’ yeni bölümleri ile her Pazar 15:20’de Kanal 7’de…


Leave a comment