Dünyayı Geziyorum-10 Ocak 2016 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Tayland Full view

Dünyayı Geziyorum-10 Ocak 2016 17:00

TAYLAND’IN RENKLİ SOKAKLARI DÜNYAYI GEZİYORUM’DA

Ekranların sevilen gezi programı Dünyayı Geziyorum dünyanın farklı bölgelerini izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta da Tayland’daki gezisine tam gaz devam ediyor.

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, dünyanın dört bir köşesini dolaşarak farklı kültürler, ilginç yaşam tarzları, benzersiz manzaralar ve her ülkenin kendine has yemek alışkanlıklarını ekrana taşıyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta, Uzak Doğu’nun en güzel ülkelerinden olan Tayland’ın en güzel köşelerini ekrana taşımaya devam edecek. İzleyicinin dikkatini çekecek rengârenk sokaklar, timsahlarla yapılan korku dolu gösteriler, Bangkok ve çevresinden eşsiz doğa manzaraları Dünyayı Geziyorum ile izleyiciye ulaşacak.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment