Dünyayı Geziyorum-11 Ekim 2015 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Özlem Tunca (4) Full view

Dünyayı Geziyorum-11 Ekim 2015 17:00

HOLLANDA’NIN LEZZET DURAKLARI DÜNYAYI GEZİYORUM’DA

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum bu hafta tarihi dokusu, peyniri ve çikolatasıyla ünlü Hollanda’dan keyifli görüntüleri izleyicilerine ulaştıracak.

Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte dünyayı izleyicilerinin ayaklarına getirmeye devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta rotasını Hollanda’ya çeviriyor. Hollanda Rotterdam’dan izleyici karşısına çıkacak olan Özlem Tunca Rotterdam sokaklarını karış karış gezecek. Rotterdam’ın ilginç mimarisi, bölge halkının yaşam tarzı ve benzersiz bir nehir gezintisi Dünyayı Geziyorum ile ekrana taşınacak. Programda ayrıca sayısız peynir çeşidinin bulunduğu lezzet duraklarından merak uyandıran görüntülere yer verilecek.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment