• Home  /
  • Genel   /
  • Dünyayı Geziyorum-12 Temmuz 2015 14:15
Dünyayı Geziyorum-12 Temmuz 2015 14:15 Logolu-Dünyayı Geziyorum Özlem Tunca Esirgenç Yakupcan Fotoğrafları (2) Full view

Dünyayı Geziyorum-12 Temmuz 2015 14:15

MAKEDONYA’DAN RAMAZAN MANZARALARI

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum dünyanın farklı yerlerinden Ramazan coşkusunu ekrana taşımaya devam ediyor. Özlem Tunca’nın bu haftaki durağı Makedonya olacak.

Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte dünyayı gezmeye devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta Makedonya’dan renkli görüntüleri ekrana taşıyacak. Makedonya’nın tarihi dokusu, iftar sofralarından yöresel lezzetler ve Makedonya’nın doğal güzellikleri Dünyayı Geziyorum ile izleyiciye ulaşacak.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 14:15’te Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment