Dünyayı Geziyorum-13 Aralık 2015 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Tiflis 13 Aralık 2015 (2) Full view

Dünyayı Geziyorum-13 Aralık 2015 17:00

GÜRCİSTAN’IN BAŞKENTİ TİFLİS DÜNYAYI GEZİYORUM’DA

Pazar günlerinin beğeniyle takip edilen gezi programı Dünyayı Geziyorum, dünyanın dört bir tarafından doğal güzellikleri ve farklı kültürlerden insan manzaralarını izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta, Türkiye’nin Kuzeydoğu komşusu Tiflis şehrini ekranlara taşıyacak.

Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte yollara düşüyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta rotasını Gürcistan’ın başkenti Tiflis’e çeviriyor. Osmanlı’nın yadigarı olan Tiflis’te keşfe çıkan Tunca, Osmanlı devletinden kalan eserleri ziyaret edecek. Kura Nehrinin güzelliğinin ekrana taşınacağı programda, Tiflis’ten, muazzam görüntüler izleyicinin beğenisine sunulacak. Gürcistan’ın yemyeşil doğası, modern mimarisi ve birbirinden lezzetli yöresel yiyecekleri Dünyayı Geziyorum’da ekrana gelecek.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment