Dünyayı Geziyorum-14 Şubat 2016 17:00 Logolu-Özlem_Tunca_Dünyayı_Geziyorum 2 Full view

Dünyayı Geziyorum-14 Şubat 2016 17:00

MACERA MAURİTİUS ADASI’NDA DEVAM EDİYOR

Ekranların sevilen gezi programı Dünyayı Geziyorum dünyanın farklı bölgelerini izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta izleyicileri, Hint Okyanusu’nun ortasında keşfedilmeyi bekleyen ve nadir bilinen tatil adası Mauritius’a götürecek.

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, dünyanın dört bir köşesini dolaşarak farklı kültürler, ilginç yaşam tarzları, benzersiz manzaralar ve her ülkenin kendine has yemek alışkanlıklarını ekrana taşıyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta da mercan kayalıklarının koruduğu, egzotik meyveleri ile görenleri hayran bırakan Mauritius’u ziyaretine devam edecek.

Hareketli ve eğlenceli sunumuyla izleyicilerin beğenisini toplayan Özlem Tunca, Mauritius adasında ziyaret edilecek yerler, mutlaka yenmesi gereken adaya özgü yemekler ve adadan alınacak hediyelik eşyaları Dünyayı Geziyorum izleyicilerine özel olarak ekrana taşıyacak.

Programda ayrıca, Özem Tunca ile Afrika’nın en ilginç ve tehlikeli hayvanlarının olduğu vahşi ormanlarda macera dolu bir yürüyüşe çıkacaksınız.

Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında.


Leave a comment