Dünyayı Geziyorum-15 Kasım 2015 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Azerbaycan 15 Kasım 2015 (1) Full view

Dünyayı Geziyorum-15 Kasım 2015 17:00

AZERBAYCAN’IN BAŞKENTİ BAKÜ DÜNYAYI GEZİYORUM’DA

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, bu hafta eşsiz doğal güzelliklere sahip Azerbaycan’dan izleyici karşısına çıkacak. Renkli görüntülerin yer alacağı programda Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de izleyenlere keyifli dakikalar yaşatılacak.

Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte dünyayı izleyicilerinin ayaklarına getirmeye devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta Azerbaycan’ın başkenti Bakü’den benzersiz manzaraları izleyicisinin beğenisine sunacak. İnsanı şaşırtan bir şehir dokusuna sahip olan Bakü, hem şık ve modern görünümü hem de tarihi zenginliğiyle göz kamaştırıyor. Tunca, geçmişin ruhunu yansıtan İçeri Şehir bölgesindeki yüksek binaları ve geniş caddeleri gezecek Bakü’nün misafirperver insanları ile sohbet edecek. Cepheleri süsleyen heykel ve kabartmalar, ustalık ürünü balkonlar ve kapı bezemeleri izleyiciyi görsel bir şölen bekliyor.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment