Dünyayı Geziyorum-16 Ağustos 2015 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Özlem Tunca Esirgenç Yakupcan Fotoğrafları (2) Full view

Dünyayı Geziyorum-16 Ağustos 2015 17:00

BELARUS’TAN İLGİNÇ YAŞAM MANZARALARI

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum bu hafta Beyaz Rusya olarak da bilinen Belarus’tan evlere konuk olacak. Başkent Minsk’ten ilginç görüntülerin ekrana taşınacağı Dünyayı Geziyorum, izleyicilerine farklı kültürlerin kapısını açacak.

Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte dünyayı izleyicilerinin ayaklarına getirmeye devam ediyor. Dünyayı Geziyorum’un bu haftaki durağı ışıltısıyla göz kamaştıran Belarus olacak. Başkent Minsk’in köşe bucak gezileceği programda Belarus’un farklı köşelerinden rengarenk görüntüler ekrana getirilecek. Belarus’a ait farklı lezzetler, Belarus köylerinde yaşayanların ilginç gelenekleri ve Belarus’tan ilginç manzaralar Dünyayı Geziyorum’la ekrana gelecek.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment