Dünyayı Geziyorum-17 Ocak 2016 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum 17 Ocak 2016 Full view

Dünyayı Geziyorum-17 Ocak 2016 17:00

DÜNYAYI GEZİYORUM TAYLAND’DA
KÜLTÜR ŞOVLARI, DOĞAL ZENGİNLİKLERİ VE GÖRSEL ŞÖLENİ İLE EKRANLARDA

Ekranların sevilen gezi programı Dünyayı Geziyorum dünyanın farklı bölgelerini izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta, Pattaya’da Tayland güneşini ekranlara taşıyor. Eşsiz doğa görüntülerinin ve farklı kültürlerden insan manzaralarının yer alacağı programda izleyenlere keyifli dakikalar yaşatılacak.

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, dünyanın dört bir köşesini dolaşarak farklı kültürler, ilginç yaşam tarzları, benzersiz manzaralar ve her ülkenin kendine has yemek alışkanlıklarını ekrana taşıyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta, Tayland Pattaya’dan eşsiz görüntülerle ekranlardaki yerini alacak. Çılgın ve cesur sunucumuz Pattaya’nın Meşhur kordonu, ‘walking street’i tanıtıyor ve Asya kaplanları ile kucaklaşıyor. Programda ayrıca Pattaya’nın zengin plajlarında Tayland halkı ile yapılan eğlenceli sohbet ekran başındakilere keyifli dakikalar yaşatıyor. Ekranların en sıcak en doğal gezi belgesel programı dünyayı geziyorum da ilginç Keşifler devam ediyor.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment