Dünyayı Geziyorum-18 Ekim 2015 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Özlem Tunca (3) Full view

Dünyayı Geziyorum-18 Ekim 2015 17:00

İKİ FARKLI KÜLTÜR DURAĞI DÜNYAYI GEZİYORUM’DA

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum bu hafta iki farklı ülkenin kültürlerini ekrana taşıyacak. Hollanda ve Portekiz’den renkli görüntülerin yer alacağı programda farklı yaşam tarzları izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte dünyayı izleyicilerinin ayaklarına getirmeye devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta Hollanda ve Portekiz’den benzersiz manzaraları izleyicisinin beğenisine sunacak. Özlem Tunca, Hollanda’da başlayan yolculuğuna Portekiz’de devam edecek. Porto’da Douro Vadisi’nin eşsiz manzarası karşısında hayranlığını gizleyemeyen Tunca, Porto’nun saklı kalmış güzelliklerini ekrana taşıyacak.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment