Dünyayı Geziyorum-19 Nisan 2015 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Özlem Tunca Esirgenç Yakupcan Fotoğrafları (2) Full view

Dünyayı Geziyorum-19 Nisan 2015 17:00

BELGRAD’IN TARİHİ GÜZELLİKLERİ

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, dünyanın farklı bölgelerini ekrana taşıyor. Özlem Tunca bu hafta Sırbistan’ın başkenti Belgrad’ın pek fazla bilinmeyen yönlerini ekrana getirecek.

Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte yollara düşüyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta Belgrad’dan keyifli görüntüleri ekrana taşıyacak. Osmanlı izlerini bünyesinde barındıran Belgrad’da tarihi eserlerin peşine düşen Tunca, hayranlık uyandıran görüntüleri izleyicileri için derleyecek. Tuna Nehri etrafında gezinti, Belgrad’ın meydanları ve yöresel tatların ekrana taşınacağı Dünyayı Geziyorum bu hafta da izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatacak.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment