Dünyayı Geziyorum-2 Ağustos 2015 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Slovenya Full view

Dünyayı Geziyorum-2 Ağustos 2015 17:00

ALP DAĞLARININ NEFES KESEN MANZARASI

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum bu hafta yemyeşil doğası, Alp Dağlarının nefes kesen manzarasıyla ünlü Slovenya olacak. Slovenya’nın doğal güzellikleri, yöresel yaşamlardan örnekler ve ilginç gelenekler Dünyayı Geziyorum ile ekrana taşınacak.

Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte dünyayı izleyicilerinin ayaklarına getirmeye devam ediyor. Dünyayı Geziyorum’un bu haftaki durağı Avrupa’nın en yeşil ülkelerinden Slovenya olacak. Tunca, Slovenya sokaklarını karış karış gezerek bölge halkının yaşamlarına tanıklık edecek. Programda ayrıca Alp Dağlarına yürüyerek çıkan Özlem Tunca, karşılaştığı manzaraya hayran kalacak. Tunca, Alp köylerini ziyaret ederek farklı yaşamlar ve farklı kültürleri izleyicilerine aktaracak.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment