Dünyayı Geziyorum-20 Aralık 2015 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Teksas (2) Full view

Dünyayı Geziyorum-20 Aralık 2015 17:00

DÜNYAYI GEZİYORUM TEKSAS’TA HOUSTON UZAY ÜSTÜ, TEMATİK PARKLAR VE TEKSAS LEZZETLERİ…

Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte bu hafta, Amerika Birleşik Devletleri’nin güneyinde yer alan Teksas’tan izleyici karşısına çıkacak. Ekranların renkli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da, Houston ve San Antonio kentlerinden keyifli görüntüler yer alacak.

Dünyanın dört bir yanından renkli kareleri izleyicileriyle buluşturan Dünyayı Geziyorum, farklı kültürleri tanıtmaya devam ediyor. Özlem Tunca bu hafta rotasını Amerika’nın Teksas eyaletine çeviriyor. Tunca, Teksas’ı keşfetmeye Houston kentinden başlayacak. Uzay şehri olan Houston’un uzay temalı yapıları Dünyayı Geziyorum’da… Programda, San Antonio’da dikkat çeken tema parklardan renkli görüntüler de ekrana gelecek. Teksas denilince akla gelen Enchiladasa, Nachos ve Taco gibi lezzetleri yerinde tadan Özlem Tunca izleyenleri için meşhur Teksas lezzetlerinin tarifini alacak.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izlediği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment