Dünyayı Geziyorum-20 Eylül 2015 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Özlem Tunca (2) Full view

Dünyayı Geziyorum-20 Eylül 2015 17:00

TATARİSTAN’IN RENKLİ YÖNLERİ DÜNYAYI GEZİYORUM’DA

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum bu hafta Tataristan’dan farklı görüntülerle ekranlardaki yerini alacak. Özlem Tunca Tataristan’da ilginç yaşamlara tanıklık edecek.

Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte dünyayı izleyicilerinin ayaklarına getirmeye devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta rotasını Tataristan’a çeviriyor. Tatarlarla keyifli sohbetler, Tataristan’dan doğa manzaraları ve yöresel yemekler bu hafta Dünyayı Geziyorum’da olacak. Programda ayrıca Tatarların Türkler hakkında bildikleri ve Türklerle benzerliklerine yer verilecek.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment