Dünyayı Geziyorum-21 Haziran 2015 23:45 Logolu-Dünyayı Geziyorum Mekke 21 Haziran 2015 (3) Full view

Dünyayı Geziyorum-21 Haziran 2015 23:45

DÜNYAYI GEZİYORUM MEKKE VE MEDİNE’DEN İZLEYİCİ KARŞISINA ÇIKIYOR

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum Ramazan ayı boyunca izleyicilerine kutsal topraklardan seslenecek. İslam tarihinin en önemli merkezleri Mekke ve Medine’nin farklı yönleri Dünyayı Geziyorum ile izleyiciye taşınacak.

Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte Ramazan ayı boyunca Mekke ve Medine’nin gösterilmeyen yönlerini ekrana taşıyacak. Mekke ve Medine’de yaşanan Ramazan coşkusu, Suudi Arabistan’ın şeyhlerinin evleri, umre yapan Müslümanların hissettikleri ve Mekke’de yaşam Dünyayı Geziyorum ile izleyiciye aktarılacak. Programda ayrıca Müslümanlar için büyük önem taşıyan değerlere yer verilecek.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 23:45’te Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment