Dünyayı Geziyorum-22 Kasım 2015 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Bakü 22 Kasım 2015 Full view

Dünyayı Geziyorum-22 Kasım 2015 17:00

BAKÜ’DE BİR TAPINAK: ATEŞGAH

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, heyecan dolu bir bölümle Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de kaldığı yerden devam ediyor.

Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte dünyayı izleyicilerinin ayaklarına getirmeye devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta Bakü’deki ziyaretine kaldığı yerden devam edecek. Tunca, yapısına göre şehir hanlarına benzeyen ve dünyadaki üç Mecusi tapınağından biri olan Ateşgah’ı gezecek. Ebedi sönmez ateşlerin yandığına inanılan bir ateş mabedi olan Ateşgah’da izleyiciyi görsel bir şölen bekliyor.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment