Dünyayı Geziyorum-23 Ağustos 2015 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Özlem Tunca Esirgenç Yakupcan Fotoğrafları (2) Full view

Dünyayı Geziyorum-23 Ağustos 2015 17:00

BELARUS KÖYLERİNDEN RENKLİ GÖRÜNTÜLER

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum bu hafta Belarus gezisine devam ediyor. Belarus’un köylerinden renkli görüntüler, eşsiz doğa manzaraları Dünyayı Geziyorum ile ekrana taşınacak.

Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte dünyayı izleyicilerinin ayaklarına getirmeye devam ediyor. Dünyayı Geziyorum Belarus gezisinin ikinci bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Özlem Tunca bu hafta Belarus’un doğal güzelliklerini keşfedecek. Programda ayrıca Belarus’un köylerinden sıcacık görüntüler, avcı bir millet olan Belarus halkının avcı köşkleri ve ilginç geleneklerine yer verilecek.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment