Dünyayı Geziyorum-24 Ocak 2016 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum 17 Ocak 2016 Full view

Dünyayı Geziyorum-24 Ocak 2016 17:00

PHUKET ADA’SININ EŞSİZ DOĞASI DÜNYAYI GEZİYORUM’DA

Ekranların sevilen gezi programı Dünyayı Geziyorum dünyanın farklı bölgelerini izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta da Tayland’daki gezisine tam gaz devam ediyor.

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, dünyanın dört bir köşesini dolaşarak farklı kültürler, ilginç yaşam tarzları, benzersiz manzaralar ve her ülkenin kendine has yemek alışkanlıklarını ekrana taşıyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta, Phuket Adasını keşfe çıkıyor. Uzak Doğu’nun en gizemli ülkelerinden biri Tayland’ın en güzel köşelerini ekrana taşımaya devam ediyor. Bütün bir yıl sıcak olan Phuket Ada’sı bu sayede her mevsim turist ziyaretine açık. Hareketli ve eğlenceli sunumuyla izleyicilerin beğenisini toplayan Özlem Tunca, ekran başındakileri iç ısıtan güneşi ve berrak denizi ile Phuket Adası’na götürüyor. Özlem Tunca Phuket Adasında nerede kalınır, hangi koyları ziyaret edilir, nerede yemek yenir gibi merak edilen soruları Dünyayı Geziyorum’da cevaplayacak.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyediği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında.


Leave a comment