Dünyayı Geziyorum-25 Ekim 2015 17:00 Logolu-Dünyayı Geziyorum Özlem Tunca (22) Full view

Dünyayı Geziyorum-25 Ekim 2015 17:00

AVRUPA’YA KURULAN İLK MÜSLÜMAN DEVLET

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum bu hafta İspanya’da Arap medeniyetinin hüküm sürdüğü Endülüs’ten keyifli görüntülerle ekranlardaki yerini alacak.

Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte dünyayı izleyicilerinin ayaklarına getirmeye devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta İspanya’nın göbeğinde yer alan Endülüs’ten eğlenceli görüntüleri izleyicilerine aktaracak. Avrupa’ya kurulan ilk İslam devleti olan Endülüs sokaklarını karış karış gezen Özlem Tunca birbirinden ilginç hayat hikâyelerini izleyicileri için derleyecek. Endülüs’ün binlerce yıllık geçmişe sahip olan tarihi yapıları, Avrupa’nın göbeğindeki Müslümanların yaşam tarzları, farklı yemek kültürleri Dünyayı Geziyorum ile ekran başındaki izleyiciye ulaşacak.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment